KONST / Litografier / Serigrafi 12941070
nr 1294 1070
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Hus med traktor". Signerad, numrerad 11/20, daterad -07. Serigrafi, oramad. Bladets mått: 42x59 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:16:48
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)